LEO-SPED

Firma LEO-SPED od ponad 20 lat jest liderem na rynku w zakresie transportu międzynarodowego. Swoją pracę opieramy na doświadczeniu i kreatywnym podejściu do klienta. W związku z dynamicznym rozwojem i jednocześnie z poszerzeniem oferty do swojego zespołu poszukujemy doświadczonych i twórczych osób.

W tej chwili prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Spedytora

Dział: LEO-SPED
Lokalizacja: Choroszcz

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i przewoźników
  • realizacja usług spedycji drogowej
  • praca na giełdach transportowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Oczekiwania:

  • doświadczenia w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych i krajowych
  • dobrej znajomości rynku przewoźników

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju
  • pracę w przyjaznej, miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja plus miesięczne premie uzależnione od efektów pracy)