Spedycja międzynarodowa

We współczesnym świecie międzynarodowy transport towarów stał się niemal codziennością. Z punktu widzenia Polski i Europy olbrzymi wpływ na to miało, rzecz jasna, otwarcie granic w ramach Unii Europejskiej. Niestety nie oznacza to jednak, że przewożenie produktów czy materiałów nie wiąże się już z żadnymi dodatkowymi formalnościami bądź problemami organizacyjnymi. W dalszym ciągu bowiem na terenie poszczególnych krajów obowiązują liczne przepisy szczegółowe – dotyczące m.in. zasad przewozu, godzin pracy czy dozwolonych stref transportu ciężarowego. Brak wiedzy w tym zakresie może mieć z kolei bardzo negatywny wpływ na szybkość dowozu oraz generować dodatkowe koszty – związane z ewentualnymi mandatami i grzywnami. Nie da się bowiem ukryć, że tylko specjalistyczne firmy poradzą sobie z tym wyzwaniem.

Wybierając naszą firmę na swojego partnera otrzymujecie Państwo:
 • transport drogowy całopojazdowy na terenie całej Europy,
 • rzetelny dobór i weryfikację podwykonawców,
 • ubezpieczenie transportowe,
 • nowoczesny tabor,
Powierzając nam Transport otrzymujecie Państwo:
 • dedykowane auto,
 • stały nadzór spedytora,
 • rzetelny dobór i weryfikację podwykonawców,
 • dostępność aut w całej Europie,
Rozwiązania nasze gwarantuje:
 • najszybszą możliwą dostawę – ciężarówka zmierza bowiem bezpośrednio do celu,
 • wielkość pojazdu dostosowaną do transportowanego ładunku,
 • ścisłe dopasowanie warunków przewozu do rodzaju towaru – co jest szczególnie ważne przy produktach szybko psujących się

Spedycja krajowa

Sprawny i bezpieczny transport materiałów oraz produktów ma olbrzymie znaczenie dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa czy instytucji. Wszelkie opóźnienia czy uszkodzenia towarów wpływają bowiem bezpośrednio na funkcjonowanie zarówno nadawcy, jak i odbiorcy oraz z reguły generują dodatkowe koszty. Dlatego też tak duże znaczenie ma powierzenie zadania przewozu profesjonalnej firmie, która może pochwalić się odpowiednim doświadczeniem w organizowaniu transportu i spedycji. Gwarantuje to bowiem terminowość, niezbędne zabezpieczenie oraz pełną obsługę transportu na terenie Polski. Jeśli chcesz mieć pewność, że spodziewana dostawa pojawi się punktualnie i nie będzie z nią żadnych problemów, to zapraszamy do współpracy!

WYMIARY CIĘŻAROWEK:

13,65m długość
2,48-2,60m szerokość
2,82-2,95m wysokość
33 palety euro
hydraulicznie podnoszony dach na czas załadunku o 450mm

Starając się zapewnić naszym klientom niezawodność i terminowość usług, stawiamy na sprawdzone oraz zaufane zaplecze transportowe. Na chwilę obecną posiadamy 40 ciągników oraz 40 naczep marki KRONE, które są przystosowane do różnych metod ładowania: góra, bok, tył. Naczepy posiadają podnoszony dach na czas załadunku oraz rozładunku, wysokość naczepy w zależności od potrzeb wynosi do 3 metrów. Kolejnym atutem jest możliwość poszerzenia naczepy. Objętość naczepy wynosi od 95 m^3 do 100 m^3, a dopuszczalna ładowność wynosi około 24,5t.

Firma stawia na nowoczesność oraz najnowsze technologie, dlatego też najstarsze ciągniki mają 3 lata, po tym czasie następuje ich wymiana wraz z doborem kolejnych, przez co tabor nieustannie się powiększa. Wszystkie ciągniki spełniają europejskie standardy emisji spalin – posiadają najbardziej aktualną obecnie klasę EURO 6.