Leo-Sped

Nasza firma istnieje na rynku transportowym już od 1996 roku. Założeniem działalności jest świadczenie wysokiej klasy usług transportowych (międzynarodowych i krajowych), spedycyjnych i magazynowych na jak najwyższym poziomie.
Naszą działalność ukierunkowujemy przede wszystkim na obsługę transportu drogowego krajowego i międzynarodowego w różnych kierunkach Europy. Główne relacje transportu to Niemcy, Austria, Włochy, Litwa oraz Francja. Podejmujemy się także transportów na dowolnych trasach zleconych przez klientów. Praktyka, którą firma zdobyła przez długie lata oraz doświadczenie pracowników, pozwala organizować transport ładunków na terenie całej Europy.
Specjalizujemy się w organizacji przewozu ładunków neutralnych jak i materiałów niebezpiecznych ADR. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm w kraju i za granicą.

 

Nasza misja, nasze cele

Dzięki optymalnemu i indywidualnemu dostosowaniu rozwiązań logistycznych spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Stawiamy na jakość świadczonych usług.
Do naszych atutów należy wieloletnie doświadczenie, kompetentni kierowcy, profesjonalna obsługa zleceń.

  • bezpieczeństwo
  • fachowość
  • terminowość
  • niezawodność

Nasza flota składa się z 40 pojazdów ciężarowych. Dysponujemy pojazdami typu firanka i mega oraz naczepami, które mają możliwość przewożenia szerszych ładunków. Nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym.
W trosce o jakość świadczonych przez nas usług polepszamy istniejące rozwiązania- systematycznie udoskonalamy naszą flotę.

lata na rynku
kilometrów rocznie
zaufanych klientów

Posiadamy doświadczoną kadrę, która przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, czuwa nad prawidłowym przebiegiem każdego transportu. Na bieżąco monitorujemy przejazd pojazdu z ładunkiem za pomocą GPS, który jest zamontowany w każdym pojeździe. Na życzenie informujemy naszego zleceniodawcę o jego aktualnym położeniu.
Zatrudniamy doświadczonych kierowców o długoletnim stażu i odpowiednich kwalifikacjach. Wszyscy kierowcy są w stałym kontakcie telefonicznym ze spedytorami, co gwarantuje terminowość dostaw przewożonego towaru.
Nasi klienci posiadają gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru, gdyż wszystkie powierzane nam ładunki są ubezpieczone.
Szczególny nacisk kładziemy na terminowość dostaw i bezpieczeństwo przewożonych towarów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

leosped pracownik