Zawsze niezawodnie

Usługi świadczone przez LEO-SPED jednoznacznie kojarzone są z najwyższą jakością, solidnością i niezawodnością. Niezależnie od pozycji klienta na rynku, czy wielkości jego firmy każde zlecenie jest przez nas traktowane równie priorytetowo. Z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do wyzwań, nie boimy się ryzyka, ani niekonwencjonalnych rozwiązań.

Oferujemy wysokiej klasy transport i spedycję. Przewozimy ładunki neutralne jak i materiały niebezpieczne. Ponad 20-letnia praktyka w branży transportowej oraz doświadczona kadra pracowników pozwala nam organizować bezpieczny transport na terenie większości europejskich krajów. Dysponujemy pojazdami typu firanka i mega oraz naczepami, które mają możliwość przewożenia szerszych ładunków.

Transport międzynarodowy

Gwarantujemy profesjonalny przewóz wszelkich ładunków. Dysponujemy pojazdami o ładowności do 24 t.

szczegóły
FMCG

Zapewniamy naszym Klientom usługi handlowe w konkurencyjnej cenie i w realnie uzgodnionym terminie.

szczegóły
Magazynowanie i logistyka

Magazynowanie jest kluczowym elementem łańcucha dostaw. Zapewniamy specjalistyczną wiedzę i zaangażowanie zespołu 24 h/dobę.

szczegóły

Transport międzynarodowy

Od wielu lat wykonujemy usługi transportowe, dzięki czemu zdobyliśmy reputację bezpiecznej i solidnej firmy, która oferuje doskonałe usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz zespół jest przeszkolony w bezpiecznym i punktualnym transporcie różnego typu pojazdów i towarów. Oferujemy pełną gamę usług transportowych i logistycznych, dostosowanych do twojej specyfikacji.

Magazynowanie i logistyka

Zważywszy na zmienne warunki rynkowe oraz potrzeby Klientów zapewniamy przemyślane rozwiązania w obszarze logistyki, a także magazynowania. Niezależnie od specyfiki obsługiwanej firmy oferujemy optymalne zaprojektowanie całego procesu logistycznego, pozwalające na elastyczną dystrybucję ładunku.

Nasze pojazdy spełniają surowe normy techniczne i ekologiczne (certyfikaty EURO 6) oraz wyposażone są w system ciągłego monitorowania (GPRS).

Przewożone przez nasza firmę ładunki są objęte ochroną ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu krajowym oraz międzynarodowym a także odpowiedzialności cywilnej spedytora.

Nasze wartości

Dokładność
Pasja
Etyka
Elastyczność

Masz pytania?